Naslovnica
Strelica desno

Javna nabava

Arhiva

Traži

Datum objave:

Vrsta postupka:

Kategorija:

05.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

15.09.2025. 10:00

Kontrolno mjerenje razine buke od cestovnog prometa uz autocestu

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: P-2025-214
05.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

12.09.2025. 10:00

Stručni nadzor nad radovima sanacije prodora vode na kolniku mosta Krka na AC A1 Zagreb - Split - Dubrovnik

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: G-2025-90
05.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

12.09.2025. 10:00

Servis i rezervni dijelovi za transportne prikolice

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: H-2025-439
05.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

12.09.2025. 10:00

Isporuka rezervnih dijelova i usluga popravaka traktora Steyr

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: H-2025-420
04.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

12.09.2025. 10:00

Uređaj za pohranu podataka

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: D-2025-766
04.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

11.09.2025. 10:00

Sanacija kabelske trase tunela Škurinje 1 zbog štetnog događaja

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: H-2025-778
04.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

08.09.2025. 12:00

Isporuka rezervnih dijelova i usluga popravaka traktora Steyr

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: H-2025-420
04.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

08.09.2025. 12:00

Radionički alati i oprema

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: H-2025-371
04.09.2025. Rok za dostavu ponuda:

11.09.2025. 10:00

Hidraulično ukrućenje torzionog ramena za višenamjensko vozilo

Vrsta postupka: Dokumentacija za nadmetanje
Kontrolni broj: H-2025-769

LiveTrafficHR

Stanje i uvjeti na autocestama u RH u realnom vremenu Besplatno preuzmite za svoj uređaj
LiveTrafficHR

HAC ENC

Nadoplata i sve informacije o Vašem ENC računu Besplatno preuzmite za svoj uređaj
HAC ENC